Rodzinny Sylwester z jogą na Podlasiu

Pakiet od 27 grudnia (czwartek) do 1 stycznia 2019 (wtorek)

Skrzący śnieg, szumiąca puszcza, śmiech dzieci bawiących się w śnieżki… blask wielkiego ogniska rozpraszający grudniowy mrok, ciepło kominka, dobra energia drewnianych wnętrz, niewymuszona, niemal domowa atmosfera i świetne jedzenie. Takie wyobrażenie idealnego Sylwestra nosi w duszy niejeden z nas… A do tego jeszcze wspaniała praktyka jogi!

JOGA I OPIEKA NAD DZIEĆMI
Zajęcia jogi (dwa razy dziennie po 1,5 godziny, rano aktywnie, po południu regeneracyjnie) poprowadzi Katarzyna Chustecka ze szkoły jogi Equanimus z warszawskiego Wilanowa.
Nauczycielka jogi, praktykuje jogę od roku 1998. Założyła Ośrodek Dobrych Praktyk Radzenia sobie ze Stresem, gdzie uczy jogi i medytacji.
Joga, którą będziemy praktykować, to uważna metoda opracowana przez B.K.S Iyengara, w której duże znaczenie ma precyzja wykonania i stabilność pozycji. Korzystamy z licznych pomocy: kocy, wałków, pasków i drewnianych klocków, aby każdemu umożliwić wykonanie pozycji. Stopniowo prowadzimy adeptów na zaawansowane poziomy praktyki.
Dzięki jodze powraca do ciała witalność i zdrowie. Napięcia blokujące przypływ energii są usuwane. Pojawia się poczucie lekkości. Ćwiczymy dbając o stały przepływ oddechu, dzięki czemu również umysł wycisza się i uspokaja. Więcej o Kasi na: www.jogawilanow.pl

Podczas gdy rodzice będą praktykować jogę, ich pociechami w profesjonalny sposób zaopiekuje się Edyta Kojder z zespołem. Edyta to doświadczony pedagog, założycielka przedszkoli Bałabajka (www.balabajka.pl) . W planie zajęć dla dzieci starszych i młodszych kreatywne rozwojowe warsztaty.

SYLWESTER I UCZTOWANIE
Oprawę muzyczną Sylwestra zapewni Joga Wilanów. Sylwester nie obędzie się bez dobrego jedzenia. Będzie ono pasować do tej imprezy. Ucieszy Was domowego wypieku chleb, świąteczne pasztety, ryby, korycińskie sery, własne przetwory, pyszne ciasta… Podczas pobytu posiłki serwowane z bufetu: śniadanie, obiad dwudaniowy z deserem i kolacja na ciepło. Wyżywienie głównie wegetariańskie, ale dzieci i mięsarianie także znajdą tu pyszności dla siebie.

SPOTKANIE Z FOTOGRAFAMI PRZYRODY: ŁUKASZEM ŁUKASIKIEM I MAGDĄ SARAT (FOTOCZATY.PL)
Magda i Łukasz to oczarowani Biebrzą przyrodnicy i fotografowie przyrody. Fotografia przyrodnicza, która najpierw była jedynie ich hobby, z czasem stała się sposobem na życie tej niezwykłej pary. Ich fotografie zwierząt i ptaków, niejednokrotnie okupione długotrwałym leżeniem bez ruchu w ukryciu, w ciemności i zimnie, w oczekiwaniu na to jedno jedyne doskonałe ujęcie – publikują najlepsze przyrodnicze periodyki, a Magda i Łukasz organizują także warsztaty fotograficzne.

KONCERT GITAROWY
Oleg Kobzar to pochodzący z Białorusi wszechstronny artysta, na stałe związany z Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Prócz gry na instrumentach i śpiewu (jest tenorem w chórze filharmonii), Oleg maluje obrazy, głównie podlaskie pejzaże. W repertuarze, jaki nam zaprezentuje, znajdą się m.in. romanse rosyjskie, ukraińskie dumki i poezja śpiewana.

MOTANKI
Przełom roku skłania każdego z nas do refleksji nad własnym życiem. Czy jest udane? A może warto w nim coś zmienić? Motanka to lalka opiekuńcza i do zadań specjalnych, która wykonana z sercem i w dobrej intencji pomoże nam w realizacji zamierzeń i celów, jakie sobie postawimy. To, w jaki sposób ją wykonamy, powie też nam dużo o nas samych. Warsztaty w noworoczne przedpołudnie poprowadzi Biebrzańska Wiedźma  Agnieszka Zach (więcej o Wiedźmie w sierpniowym numerze Zwierciadła).

W CENIE POBYTU ZAPEWNIAMY

zakwaterowanie w ciepłych, wygodnych, gustownie urządzonych pokojach rodzinnych z łazienkami
pełne wyżywienie, począwszy od obiadokolacji w dniu przyjazdu, skończywszy na noworocznym obiedzie
w pełni wyposażoną salę do jogi, zajęcia jogi dla dorosłych 2 razy dziennie po 1,5 godziny
salę do zabaw dla dzieci wraz ze stołem do ping-ponga, opiekę nad dziećmi podczas zajęć jogi (2 x dziennie po 1,5h)
koncert gitarowy w wykonaniu Olega Kobzara
zabawę sylwestrową i pyszne menu sylwestrowe
ognisko z poczęstunkiem
pokaz slajdów przyrodniczych Fotoczaty.pl
warsztaty motankowe na dobrą noworoczną wróżbę.

Cennik pobytu:

Pobyt 5-dobowy w ramach pakietu (27.12.18 do 1.01.19)
1750 zł/ dorosła osoba ćwicząca
1650 zł/ dorosła osoba niećwicząca
1490 zł/ dziecko w wieku 3-12 lat
1390 zł/ drugie i kolejne dziecko w wieku 3-12 lat
Pobyt 4-dobowy w ramach pakietu (28.12.18 do 1.01.19)

1550 zł/dorosła osoba ćwicząca
1450 zł/dorosła osoba niećwicząca
1320 zł/dziecko w wieku 3-12 lat
1220 zł/drugie i kolejne dziecko w wieku 3-12 lat

Dzieci do ukończenia lat 3, w łóżku z rodzicami pobyt gratis, wynajęcie łóżeczka 25 zł/doba
Pojedyncze wykorzystanie pokoju 2-osobowego wiąże się z dopłatą 100 zł/doba.
Opłata za psa/kota: 30 zł/doba

DODATKOWE ATRAKCJE – FAKULTATYWNIE
– jazda konna dla dzieci i dorosłych, dla początkujących jak i dla zaawansowanych (wg cennika w recepcji)
– wycieczka z przewodnikiem na słynne Czerwone Bagno
– masaże (wg cennika w recepcji)
– polecamy seans w ruskiej bani w zaprzyjaźnionej agroturystyce z możliwością kąpieli w jeziorze (wymaga wcześniejszego umówienia na konkretny dzień i godzinę)
– kulig jeśli będzie śnieg
– biegówki  jeśli będzie śnieg (wariant bez śniegu to nordic walking)

ZAPISY I REZERWACJA POBYTU
Zapisy na pobyt Sylwestrowy przyjmują:
– recepcja Zagrody Kuwasy: info@zagrodakuwasy.pl, tel. (86) 273 35 20
– Edyta Kojder z Bałabajki: cmc@cmc.edu.pl, tel. 515 174 833
– Kasia Chustecka z Equanimusa: kasia@equanimus.pl, tel. 513 940 549

Miejsce rezerwuje wpłata zadatku w kwocie 200 zł od osoby na konto:
BIEBRZA SP. Z O.O.
Nr konta: 92 1240 1040 1111 0010 0248 2104

 

2018-08-18T18:10:00+00:00