ŚWIĄTECZNY KIERMASZ WYSYŁKOWY:

grudzień 2018

Dla jaroszy i mięsożerców. Na świąteczny stół lub jako niebanalny prezent. Jadło proste i tradycyjne lub wyrafinowane delikatesy. Okazały wybór dobroci, które dzięki wysyłce kurierem trafią do Was dokładnie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Polecamy między innymi:

Świąteczne pasztety i pieczenie:
– pachnący jałowcem świąteczny pasztet z trzech rodzajów mięsa, z dużą ilością suszonych grzybów w cenie 55 zł/kg
– dietetyczny, lekkostrawny, pyszny pasztet z królika, z orzechami włoskimi, w cenie 55 zł/kg
– odświętny wegepasztet z soczewicy z grzybami w cenie 45 zł/kg
– schab pieczony z morelami i suszonymi śliwkami w cenie 60 zł/kg
– pieczony boczek w ziołach w cenie 60 zł/kg

Kuwaskie wędzonki i domowe smalce:
– szynka wędzona w cenie 60 zł/kg
– wędzony schab w cenie 60 zł/kg
-wędzony boczek w cenie 60 zł/kg
– soczysty wędzony baleron w cenie 60 zł/kg
– wędzony filet z indyka w cenie 65 zł/kg
– kuwaski smalec z cebulką i jabłkiem w cenie 11 zł/słoik 345 ml
– wegetariański smalec z białej fasoli z jabłkiem i skwarkami z kaszy gryczanej w cenie 11 zł/ słoik 345 ml

Na świąteczny stół przygotujemy dla Państwa:
– esencjonalny zakwas buraczany, który nada wigilijnemu barszczowi wspaniały kolor i smak – w cenie 17 zł/ słój 900 ml. Zakwas jest bardzo zdrowy i można go również pić bez rozcieńczania.
-wigilijna kapusta z aromatycznymi leśnymi grzybami w cenie 27 zł/ słój 900 ml. Może też służyć jako farsz do pierogów!
-nowość!!! mak wigilijny – tylko mak, miód, bakalie; bez mąki, cukru i sztucznych dodatków, – w cenie 29 zł/słoik 540ml. Do zjedzenia łyżką lub jako farsz do makowca.
– pyszny dojrzewający piernik staropolski z miodem i przyprawami korzennymi w cenie 39 zł/kg.

Delikatesy i dodatki do dań:
– domowa musztarda miodowa w cenie 11 zł/210 ml słoik
– niebywałej dobroci śliwki suszone, konserwowane w herbacie Earl Grey, jako dodatek do zimnych mięs i serów, również jako dodatek do sosów, w cenie 25 zł/345 ml słoik
– ćwikła z chrzanem w cenie 15 zł/słoik 345 ml
– domowy biały chrzan w cenie 20 zł/słoik 345 ml
– Wasza ulubiona Chrzaniona Morela, słodko-ostry dodatek do mięs na zimno, w cenie 17 zł/słoik 345 ml

.. i wiele innych produktów (m.in. kiszona kapusta, pieczone buraczki, imbir w syropie, żurawina do mięsiw, liczne konfitury, dżemy i domowe soki – poproś o pełną listę).

Regulamin Kiermaszu

1. Informacji o produktach i wysyłce udzielamy telefonicznie pod nr (86)2733520 oraz mailowo (info@zagrodakuwasy.pl). Prócz wymienionych wyżej produktów na święta, oferujemy również inne przetwory, których pełną listę wyślemy Państwu mailem na życzenie.
2. Zamówienia na wybrane produkty prosimy wysłać drogą mailową na adres: info@zagrodakuwasy.pl do dnia 11 grudnia 2018 r. Zamówienia złożone później również zrealizujemy, jednak nie gwarantujemy wówczas dostępności całego asortymentu.
3. W zamówieniu prosimy podać nazwy produktów i ich zamawianą ilość oraz imię i nazwisko osoby zamawiającej, dokładny adres wysyłki z kodem pocztowym i nr telefonu kontaktowego.
4. Każde zamówienie otrzyma u nas roboczy numer, którym prosimy się posługiwać w korespondencji odnośnie zamówienia i w tytule przelewu.
5. Po skompletowaniu przesyłki prześlemy Państwu mailem rachunek wstępny wraz z kwotą do zapłaty. Prosimy o zapłatę przelewem na nasze konto (Biebrza Sp. z o.o., nr konta 40 1240 1040 1111 0000 0136 7380) i o wysłanie nam potwierdzenia przelewu.
6. Po otrzymaniu potwierdzenia przelewu przesyłki zostaną wysłane kurierem w dniu 18 grudnia 2018 r. Wysyłki w innych terminach są możliwe pod warunkiem wcześniejszego uzgodnienia. Nie gwarantujemy dostawy przed Świętami w przypadku wysyłki po 18 grudnia.
7. Zamówienia powyżej 300 zł wysyłamy na nasz koszt, w przeciwnym wypadku doliczamy 25 zł tytułem kosztu przesyłki.
8. Po wpłynięciu na nasze konto należności, wystawiamy fakturę VAT za dokonane zakupy. Fakturę tę przesyłamy Państwu drogą elektroniczną. Fakturę wystawimy wg danych z potwierdzenia wykonania przelewu. W przypadku gdy faktura musi zawierać inne dane, prosimy podać je na etapie składania zamówienia.
9. Będziemy wdzięczni za przesłanie nam informacji mailem, czy paczka doszła na czas i czy nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania. Prosimy o niezwłoczne informowanie nas, jeśli przesyłka nie dotrze, dotrze z opóźnieniem lub towar w paczce jest uszkodzony, abyśmy mogli jak najszybciej interweniować w firmie kurierskiej.

2018-11-28T16:10:33+00:00