Jeździeckie Wakacje:
4 terminy w lecie 2019

Wraz z klubem jeździeckim KJ Kuclandia z Książenic pod Warszawą zapraszamy rodziny na Jeździeckie Wakacje. My zapewnimy Wam sowity wikt i opierunek, a Kuclandia moc wrażeń w siodle. Na amatorów koni czeka 9 dobrze ujeżdżonych wierzchowców i dwie młode, ale doświadczone instruktorki. Przewidzieliśmy 4 terminy takich wczasów:

6-13 lipca 2019
20-27 lipca 2019
10-17 sierpnia 2019
24-31 sierpnia 2019

Dla kogo są nasze Jeździeckie Wakacje?
– dla dzieci od 7 lat wzwyż i osób dorosłych, chcących jeździć dużo i często.
W ubiegłych latach zdarzało się nam, że dla osób, które zbyt późno deklarowały chęć uczestniczenia w jazdach, brakowało terminów. Wykupienie miejsca na naszych Jeździeckich Wakacjach gwarantuje codzienne jazdy w ilości nawet 2 godzin dziennie. W cenę 7-dobowego pobytu wliczyliśmy 12 jazd konnych. W zależności od umiejętności, będą to jazdy na lonży, jazdy na maneżu w grupie jeźdźców, jazda w terenie dla zaawansowanych. Każdy turnus zakończą minizawody, tzw. Pony Games, oczywiście z nagrodami.

– dla osób i dzieci, które pragną u nas rozpocząć swoją przygodę z jeździectwem.
Nasze konie i instruktorzy mają doświadczenie w pracy z początkującymi jeźdźcami. Pierwsze lekcje odbywają się więc na lonży, jednak w drugiej części turnusu zapewne adepci zaczną już jeździć samodzielnie po ujeżdżalni, a ci, którzy najszybciej złapią o co chodzi, być może nawet pojadą na spokojną jazdę w teren stępem i kłusem.

– dla osób już jeżdżących, które chcą doskonalić swoje umiejętności w grupie, a także jeździć w teren, korzystając z walorów okolicy.
Instruktorzy podzielą uczestników na grupy wg zaawansowania, grupa zaawansowana będzie mieć jazdy szkoleniowe, z elementami skoków i ujeżdżenia. Jazdy w teren – szlakiem konnym oraz nad rzekę lub jezioro. W cenie turnusu niestety nie mieszczą się indywidualne treningi 1 na 1 z instruktorem, będzie jednak taka możliwość za dodatkową opłatą.

– dzieci do 7 lat i osoby niejeżdżące konno zapraszamy do Kuwas w charakterze osób towarzyszących. Młodsze dzieci mogą korzystać z jazd i oprowadzanek, wykupując jazdy poza pakietem Jeździeckich Wakacji (który jest w tym wypadku nieopłacalny).

– Jeździeckie Wakacje nie są obozem jeździeckim dla dzieci i młodzieży. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na wczasach pod opieką swojej rodziny. Nie zapewniamy opieki wychowawcy kolonijnego.

Koszty pobytu:
2090 zł za pobyt dorosłego uczestnika turnusu lub dziecka powyżej 12 lat, w pokoju 2-,3- lub 4-osobowym
1830 zł za pobyt uczestniczącego dziecka w wieku 7-12 lat, w pokoju 2-, 3-, lub 4-osobowym
1300 zł za pobyt niejeżdżącej osoby towarzyszącej (powyżej 12 lat), w pokoju 2-, 3-, lub 4-osobowym
1040 zł za pobyt niejeżdżącego dziecka w wieku od 3 do 12 lat, w pokoju 2-, 3-, lub 4-osobowym
Dopłata do pobytu w pokoju 1-osobowym: 100 zł/doba

W cenę wliczono:
– noclegi w wygodnych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami
– pełne wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady kolacje)
– 12 jazd konnych (codziennie z wyjątkiem soboty) – dotyczy uczestników korzystających z jazd konnych.

Liczba miejsc jeździeckich na każdym z turnusów ograniczona do 10.
Miejsce na turnusie gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 300 zł od uczestnika i 200 zł od osoby towarzyszącej, płatnego przelewem na konto:
92 1240 1040 1111 0010 0248 2104
Biebrza Sp. z o.o.
Ul. Bratkowa 6, 05-090 Raszyn

Reszta należności płatna po przyjeździe na miejsce, w następujący sposób:
– 790 zł od jeżdżącego uczestnika turnusu, do zapłaty INSTRUKTOROWI wyłącznie w formie gotówki
– pozostała część odpłatności za pobyt i wyżywienie (po odjęciu wpłaconego zadatku) do zapłaty w recepcji Zagrody Kuwasy kartą płatniczą lub gotówką.

Informujemy, że pobieramy ponadto opłatę klimatyczną od uczestników turnusu, wg obowiązujących w gminie Rajgród stawek (2 zł/osoba/doba, wyłącznie gotówką).