SYLWESTER NA LUZIE

Pakiet 4 doby, od 30.12.2020 (środa) do  3.01.2021 (niedziela)

 Odpocznij jak lubisz. U nas zrelaksujesz się i  – dzięki naszej skromnej pomocy – łagodnie wejdziesz w Nowy Rok. Obiecujemy spacery na świeżym powietrzu w parku narodowym. Przygotujemy dużo dobrego jedzenia z naturalnych produktów, także dla wegetarian. Czekamy z jogą regenerującą, gdzie nauczysz się relaksu z prawdziwego zdarzenia. Czego nie będzie? Balu sylwestrowego, fajerwerków, dress-code’u i przymusu zabawy do białego rana. Zapraszamy na Sylwestra na luzie.

Przygotowujemy szereg atrakcji, które mają na celu mądry wypoczynek i dobry start w Nowy Rok!

Typowy Sylwester nie kojarzy Ci się z wypoczynkiem? Ostatniego dnia roku panuje zwykle zamieszanie, pośpiech, uczestnicy balów gorączkowo przygotowują stroje i fryzury na ten wyjątkowy wieczór, a ci którzy wybierają „domówkę”, mają do przyszykowania dodatkowo sylwestrową kolację. Wszystko po to, aby pobrykać parę godzin na parkiecie, odliczyć ostatnie sekundy starego roku, pić szampana i nie tylko – a potem leczyć kaca w Nowy Rok, który okazuje się takim samym dniem jak poprzednie. Owszem, bywa wesoło i zabawnie, ale przymus zabawy „bo jest Sylwester” u wielu osób wzbudza opór i niechęć.

Jeśli myślisz podobnie, to znaczy że dobrze trafiłeś. Zabierz bliskich, zwierzaka, matę do jogi, książki i ulubione planszówki!

Zapraszamy do nas na kilkudniowy reset na przełomie 2020 i 2021 roku. Kalendarz nam sprzyja, plan jest więc taki, że trafisz do nas w przeddzień ostatniego dnia roku (30 grudnia), a wyjedziesz do domu w niedzielę 3 stycznia. Wykorzystasz ten czas na spokojny wypoczynek, odespanie się, relaks z  jogą, masaże, ruch na świeżym powietrzu, a przede wszystkim na relacje z bliskimi, na co w codziennej gonitwie nie zawsze masz czas. Wyjazd z miasta rekomendujemy zwłaszcza właścicielom psów, które w większości boją się huku petard i sztucznych ogni, a u nas tego nie doświadczą.

Z uwagi na naszą unikalną lokalizację tuż przy rezerwacie Czerwone Bagno, w trosce o spokój zwierząt dzikich i domowych, informujemy o całkowitym zakazie odpalania petard i fajerwerków na terenie przylegającym do pensjonatu oraz w jego okolicy przez cały pobyt.

Oferujemy pobyt z pełnym wyżywieniem, od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Herbata z imbirem smażonym w karmelu rozgrzeje po długim spacerze, a smak ciasta z kruszonką  zapamiętasz jak Proust smak swojej magdalenki. A w Sylwestra leniwie celebrujemy przedłużoną, bogatą w różnorodne przystawki kolację, zakończoną noworocznym toastem.

Po północy rozpalimy wielkie ognisko, aby oczyścić umysł i przygotować się na nadchodzący rok. A w Nowy Rok możecie liczyć na pyszny świąteczny obiad!

Zajęcia jogi relaksacyjnej poprowadzi Dorota Starzyńska z DOMU JOGI (www.domjogi.pl). Chcesz uwolnić się od trosk przemijającego roku, oczyścić organizm, przygotować na nowe? W jodze, którą praktykujemy zwracamy uwagę na swobodny i pełny oddech oraz wygodę podczas ćwiczeń. Mamy komplet sprzętu do jogi. Umożliwimy Ci ćwiczenie i relaks, nawet jeśli jesteś zupełnie początkująca/y. Dzięki jodze powróci witalność i zdrowie. Kręgosłup będzie Ci wdzięczny. Usuniemy napięcia blokujące przepływ energii i nauczymy Cię relaksu. Damy Ci wskazówki do praktyki w codziennym życiu. Poczujesz lekkość, a Twój umysł wyciszy się i uspokoi.

Jedne zajęcia jogi w wybranym terminie i konsultację indywidualną masz zapewnione w cenie pobytu. Możesz też skorzystać z pełnej oferty jogi – dwa razy dziennie przez cały pobyt lub z pojedynczych zajęć.

Przełom roku skłania nas do refleksji nad własnym życiem. Czy nie chcesz czegoś zmienić? W Nowy Rok zaprosimy do nas Biebrzańską Wiedźmę, z którą po śniadaniu chętni wykonają swoją Motankę – czyli słowiańską Lalkę do Zadań Specjalnych. Wykonana z sercem i w dobrej intencji pomoże Ci w realizacji zamierzeń i celów, jakie sobie postawisz.

2 stycznia wieczorem odwiedzi nas Darek Karp, który jaki nikt inny zna przyrodę Biebrzy. Jako ranger w parku narodowym codziennie przemierza dzikie ostępy bagienne, a swoje obserwacje dokumentuje, robiąc wspaniałe zdjęcia zwierząt i przyrody. Nam pokaże przegląd swych najlepszych fotografii, z uwzględnieniem najnowszych, także z pożaru, który wiosną spustoszył dolinę Biebrzy.

Jednym słowem – naładujesz u nas akumulatory na kolejny dobry rok!

W CENIE POBYTU ZAPEWNIAMY :

– Zakwaterowanie w ciepłych, wygodnych, pachnących drewnem pokojach z łazienkami

– Pełne i zdrowe wyżywienie z lokalnych produktów, od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu

– Kolację w Sylwestra, specjalnie wzbogaconą w różnorodne przystawki, zakończoną noworocznym toastem o północy

– Sylwestrowe ognisko, przy którym można posiedzieć nawet do rana, byle bez fajerwerków!

– Noworoczny świąteczny obiad

– Jogę: 1 godzina zajęć plus konsultacja indywidualna z instruktorem – spróbuj czegoś nowego, warto!

– Spotkanie z fotografem przyrody Darkiem Karpem

– Motanki – noworoczne warsztaty na dobrą wróżbę.
CENNIK POBYTU

Pobyt 4-dobowy w ramach pakietu (30/12/2020-03/01/2021)

– 1350 zł/osoba w pokoju 2-, 3- lub 4-osobowym

– 1750 zł/osoba w pokoju 1-osobowym

– 1050 zł/ dziecko w wieku 2-12 lat

– opłata za psa/kota: 35 zł/doba

– opłata za wynajęcie łóżeczka niemowlęcego: 30 zł/doba (maksymalna liczba dzieci do 2. r. ż. w jednym pokoju – 1)

DODATKOWE ATRAKCJE – FAKULTATYWNIE

– Zajęcia jogi do dokupienia: pakiet 7 zajęć – 200 zł, pojedyncze  – 35 zł

– Masaże (wg cennika w recepcji)

– Wycieczka z przewodnikiem na słynne Czerwone Bagno, termin ustalimy wkrótce

– Kulig – jeśli będzie śnieg

– Biegówki – jeśli będzie śnieg

ZAPISY I REZERWACJA POBYTU

Zapisy na pobyt Sylwester na luzie przyjmuje recepcja Zagrody Kuwasy: info@zagrodakuwasy.pl, tel. +86 273 35 20.