PLAN B czyli przełożony SYLWESTER Z JOGĄ NA LUZIE

Pakiet 3 doby, od 4.02. (czwartek) do  7.02.2021 (niedziela)

Rok 2020 nie przestaje nas zaskakiwać. Zaledwie na dwa tygodnie przed Sylwestrem zarówno my, jak i nasi Goście, zostaliśmy zmuszeni do drastycznej zmiany planów… Ale nie poddajemy się! Jurek Owsiak przełożył Finał WOŚP, a my przekładamy nasz pobyt sylwestrowy na początek lutego! Przygotujemy dużo dobrego jedzenia z naturalnych produktów. Czekamy też z jogą regenerującą i wzmacniającą. Dzięki naszej skromnej pomocy  wejdziesz łagodnie w Nowy Rok. Nic nie szkodzi, że miesiąc później! Zapraszamy na Plan B Sylwestra na luzie.

Przed Tobą kilkudniowy reset na początku lutego 2021 roku. Plan jest taki, że trafisz do nas w czwartek 4 lutego, a wyjedziesz do domu w niedzielę 7 lutego. Wykorzystasz ten czas na spokojny wypoczynek, wyspanie się, relaks z jogą, masaże, ruch na świeżym powietrzu, odświeżenie relacji z bliskimi. Wyjazd z miasta rekomendujemy zwłaszcza osobom, które zmuszone są siedzieć w domu przed komputerem, odrywając się od niego tylko do porządków domowych lub prac we własnej kuchni. I bardzo już chcą zmienić klimat!

Oferujemy pobyt z pełnym wyżywieniem wegetariańskim lub nie, od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu. Herbata z imbirem smażonym w karmelu rozgrzeje po długim spacerze, a smak ciasta z kruszonką zapamiętasz jak Proust smak swojej magdalenki.

W sobotę wieczorem rozpalimy wielkie ognisko, aby symbolicznie oczyścić umysł i przygotować się na nowe na początku roku.

Początek roku skłania nas do refleksji nad własnym życiem. Czy nie chcesz czegoś zmienić? Na jeden z wieczorów zaprosimy do nas Biebrzańską Wiedźmę, z którą chętni wykonają swoją Motankę czyli słowiańską Lalkę do Zadań Specjalnych. Wykonana z sercem i w dobrej intencji pomoże Ci w realizacji zamierzeń i celów, jakie sobie postawisz.

Zajęcia jogi relaksacyjnej poprowadzi Dorota Starzyńska z DOMU JOGI (www.domjogi.pl). Chcesz uwolnić się od trosk przemijającego roku, oczyścić organizm, przygotować na nowe? W jodze, którą praktykujemy zwracamy uwagę na swobodny i pełny oddech oraz wygodę podczas ćwiczeń. Mamy komplet sprzętu do jogi. Umożliwimy Ci ćwiczenie i relaks, nawet jeśli jesteś zupełnie początkująca/y. Dzięki jodze powróci witalność i zdrowie. Kręgosłup będzie Ci wdzięczny. Usuniemy napięcia blokujące przepływ energii i nauczymy Cię relaksu. Damy Ci wskazówki do praktyki w codziennym życiu. Poczujesz lekkość, a Twój umysł wyciszy się i uspokoi.

Jednym słowem: naładujesz z nami akumulatory od początku roku!

W CENIE POBYTU ZAPEWNIAMY WSZYSTKIM:

Zakwaterowanie przez 3 doby w ciepłych, wygodnych, pachnących drewnem pokojach z łazienkami

Pełne i zdrowe wyżywienie z lokalnych produktów, od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu (3 posiłki dziennie)

Ognisko na dobry początek roku

Motanki – warsztaty na dobrą wróżbę, której tak potrzebujesz w 2021r.

Konsultację indywidualną z nauczycielem jogi i jedne próbne zajęcia jogi dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego.

A W PAKIECIE POBYTU „Z JOGĄ” OPRÓCZ TEGO:

–  Jogę: 2 x dziennie (razem 6 zajęć)

ZA ILE?

Pobyt w ramach pakietu (04.02.-07.02.2021)

– 890 zł/osoba w pakiecie „z jogą” w pokoju 2-, 3- lub 4-osobowym

– 715 zł/osoba towarzysząca w pokoju 2-, 3- lub 4-osobowym

– 50 zł/ dopłata za 1 dobę do pok. 1 -osobowego

– 35 zł/doba – opłata za psa/ kota

– Dzieci w wieku 2-12 lat mają 20% zniżki za pobyt
DODATKOWE ATRAKCJE – FAKULTATYWNIE

– Masaże (wg cennika w recepcji)

– Wycieczka z przewodnikiem na słynne Czerwone Bagno

ZAPISY I REZERWACJA POBYTU

Zapisy na pobyt Plan B Sylwestra na luzie przyjmuje recepcja Zagrody Kuwasy: info@zagrodakuwasy.pl, tel. +86 2733520 lub dorota@domjogi.pl tel. 500511424