rodzina biegnąca po drodze

.

Rodzinne ferie z dziećmi 2023

.

Zapraszamy do Zagrody na niezapomniane pobyty dla rodzin z dziećmi.

W terminach ferii szkolnych proponujemy Wam pakiet 5 noclegów z atrakcjami dla całej rodziny! Wspólnie zawsze fajnie!

Tym razem postawiliśmy na doznania sensoryczne!

W ramach pobytu rozpoczynającego się w poniedziałek, a kończącego w piątek, zapewnimy wam poniższe super atrakcje:

  • Odwiedziny w tradycyjnym wiejskim gospodarstwie, gdzie zobaczycie, że mleko nie pochodzi z kartonu i ze sklepu, tylko od krowy, sprawdzicie jak szybko kura pędzi po rzucone jej ziarna, jak miękkie futerko mają króliki, a także – jak głośno trąbi klakson w traktorze!
  • Warsztaty kulinarne pod okiem naszych wprawnych zagrodowych kucharek. Przy zajęciach jest zabawy co nie miara, bo trochę się nabrudzi, trochę się skubnie, trochę napaprze! A z doświadczenia wiemy, że wspólnie przyrządzone dania smakują najlepiej 🙂
  • Wycieczka do rezerwatu Czerwone Bagno z przewodnikiem – to niepowtarzalna okazja, by spędzić rodzinnie czas na łonie natury. Trasa, którą się wybierzecie nie będzie trudna – równo i bez większych podejść. Zimą jest duża szansa na wypatrzenie łosi i innych dzikich zwierząt. Niezła gratka dla małych odkrywców!

Rodzice, wy natomiast możecie zapisać się na wieczorny masaż, mamy także na miejscu dwie wyposażone w odpowiedni sprzęt sale do praktyki jogi, z których możecie korzystać nieodpłatnie. Mamy doskonały internet światłowodowy, więc możecie połączyć pobyt z pracą. Jeśli zima dopisze, zachęcamy byście wzięli ze sobą biegówki – teren jest tu do tego świetny. Wieczorami pali się w naszej gospodzie kominek, gra nastrojowa muzyka, a nasz bar dobrze zaopatrzony w wina i piwa może umilić Wam zimowy wieczór.

Udogodnienia dla dzieci: plac zabaw (huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica), miejsce na ognisko, sanki, świetlico-jadalnia, gry planszowe, książeczki, wanienka dziecięca bezpłatnie, krzesełka do karmienia, miejsce na wózki dziecięce, możliwość kontaktu ze zwierzętami.

Cena za osobę dorosłą: 1520 zł
Cena za dziecko w wieku 2- 12 lat: 1220 zł
Cena za dziecko poniżej 2. r. ż.: 40 zł/doba (200 zł/pobyt)

Na życzenie wstawiamy posłane łóżeczko lub dostawkę.

Cena zawiera:

  • 5 noclegów z całodziennym wyżywieniem
  • pakiet atrakcji jak powyżej (wizyta w gospodarstwie, warsztaty kulinarne, wycieczka do Biebrzańskiego Parku Narodowego z przewodnikiem – bilet do parku w cenie)

Całodzienne wyżywienie = śniadanie + obiad + kolacja. W dniu przyjazdu serwujemy obiadokolację. W dniu wyjazdu serwujemy śniadanie. Przez cały dzień nieodpłatny dostęp do ciepłych i zimnych napoi (kawa z ekspresu przelewowego, wybór herbat z dodatkami, woda stołowa, kompot domowy).
Dopłata za jednoosobowe wykorzystanie pokoju 2-osobowego: 100 zł/doba.

Dodatkowe informacje:
Opisane wyżej pobyty pakietowe realizujemy od niedzieli do piątku w terminach ferii dla wszystkich województw.
Doba hotelowa zaczyna się od godz. 16.00 i trwa do godz. 12.00.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie, jeśli odpowiednio duża grupa się nie zbierze.
Opłata za pobyt psa/kota: 40 PLN/doba – zwierzak otrzymuje legowisko i miskę. Na miejscu udostępniamy torebki do sprzątania po pieskach, właściciele są proszeni o robienie z nich użytku.
Więcej szczegółów – > TU

Jeśli jesteście zainteresowani pobytem, piszcie na adres info@zagordakuwasy.pl.  Zapraszamy! 🙂

Hej! Sprawdźcie co u nas słychać: na Instagramie i Facebooku!

dziecko jedzące posiłek