3-5 luty

ZIMOWY WEEKEND
na Podlasiu LAS DWA!

Spędź rodzinny czas otulając się naturą podczas zbliżającego się lutowego weekendu w Zagrodzie Kuwasy, w towarzystwie lasu, sycących domowych przysmaków oraz różnorodnych zajęć tematycznych: Joga dla dzieci i rodzinna, warsztaty leśne, animacje sensoryczne, które poprowadzą Wam instruktorki: Izabela Piotrowska oraz Magdalena Sobieszuk: @IzabelaPerForm & @Paniodasan.

SPOKÓJ  | SIELANKA | KONTAKT Z NATURĄ | CISZA | RELAKS | ZABAWY | LAS WSPOMILAS | JOGA | PYSZNOŚCI | AKTYWNY WYPOCZYNEK

PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS:

1) WARSZTATY LEŚNE
Wspólne wyjście do lasu – szansą na poznanie i doświadczenie lasu poprzez zmysły. Sprawdzimy co widać, co słychać, jak można odczuwać las, a może przyda się także zmysł przetrwania i współdziałanie przy grze terenowej zastawionej przez leśne skrzaty.

2) JOGA DLA DZIECI / JOGA DLA RODZIN / STRETCHING
Praktyka Jogi połączona z zabawą, w formie historyjki, ćwiczenia oddechowe, zabawy kreatywne, wpływające na rozwój uważności. Praktyka Jogi w parach: Rodzic-dziecko, rodzeństwo. Praktyka z wykorzystaniem ciężaru ciała partnera/partnerki. Praktyka pomagająca zacieśniać więź rodzic-dziecko lub po prostu dobrze spędzony wspólnie czas. Poranny lub wieczorny stretching z relaksacją, w trosce o zdrowie, elastyczność i mobilność.

3) ZABAWY I AKTYWNOŚCI SENSORYCZNE
Poznamy, zabawy angażujące zmysł słuchu i dotyku, a później pogramy w gry planszowe w których przyda się wyostrzony wzrok jak i wyobraźnia. Podążanie za sygnałem, głuchy telefon XXL, relaksacja w dźwiękach, żonglerka kontaktowa, to tylko niektóre z wyzwań dla aktywacji zmysłów, które czekają na wspólne odkrywanie.

Cena pakietowa za weekend za osobę dorosłą z pełnym wyżywieniem:
1. w pokoju 3 lub 4 osobowym – 720zł brutto
2. w pokoju 2 osobowym – 780zł brutto
Dzieci:
0-24 miesiące – opłata 40zł/dobę (w pokoju łóżeczko z pościelą i wanienka)
Dzieci do 12 rż – zniżka 20% od ceny za osobę dorosłą
+ opłata klimatyczna 2zł za dobę/os

Oferta obejmuje:
– 2 noclegi
– pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja (w dniu przyjazdu obiadokolacja, w dniu wyjazdu śniadanie)
– napoje w ciągu dnia – woda, wybór herbat, kawa z ekspresu przelewowego
– Aktywności i zajęcia wg programu: Joga, Stretching Relaks, leśne aktywności, zabawy sensoryczne, ?ocieplenie klimatu przy ognisku?.

*ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z OFERTY SAMYCH ZAJĘĆ WEEKENDOWYCH (150zł/osoba/dzień), dodatkowo płatne pyszne domowe wyżywienie: W celu pełnej informacji wyślij maila izabelaperform@gmail.com lub zadzwoń tel. 531352204

Obserwuj to wydarzenie na Facebooku – mogą pojawiać się aktualizacje. 🙂

Dodatkowe informacje:

Doba hotelowa zaczyna się od godz. 16.00 i trwa do godz. 12.00.
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie, jeśli odpowiednio duża grupa się nie zbierze.
Opłata za pobyt psa/kota: 40 PLN/doba ? zwierzak otrzymuje legowisko i miskę. Na miejscu udostępniamy torebki do sprzątania po pieskach, właściciele są proszeni o robienie z nich użytku.
Więcej szczegółów ? > TU