Kiermasz Wysyłkowy

Proponujemy Wam więcej potraw wegetariańskich i wegańskich, lekkich, zdrowych i sprzyjających budowaniu odporności organizmu. Ale chcemy również pozostawić w naszej stałej ofercie pasztety, chleby oraz inne dobroci, cieszące się Waszym uznaniem.

Zanim zamówisz, przeczytaj:

  • Wysyłki robimy 2 razy w tygodniu.
  • Do kwoty każdego zamówienia doliczamy 30 zł kosztów przesyłki.
  • Kompletujemy tylko potwierdzone (opłacone) zamówienia.

Informacja w sprawie profilaktyki COVID 19.

Pragniemy zapewnić, że produkując dla Państwa nasze wyroby, stosujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności. Możecie polegać na naszych wysokich standardach jakości i czystości.

W surowce zaopatrujemy się w sprawdzonych źródłach, nie kupujemy niczego w sklepach detalicznych, tylko w hurtowniach i zakupy są nam przywożone na miejsce szczelnie opakowane, specjalistycznym transportem (chłodnia).

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni i przestrzegają zasad higieny, odkażają powierzchnie kuchenne i narzędzia, przy żywności pracują w rękawiczkach jednorazowych, często myją ręce i odkażają je preparatem na bazie spirytusu.

Gotowe wyroby są od razu szczelnie pakowane (również próżniowo). Wkłady chłodzące pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury podczas transportu paczek do Państwa.

Nasza kuchnia znajduje się pod stałym nadzorem PSSE w Grajewie (tzw. sanepidu), od wielu lat mamy wdrożony system HACCP. Niezależnie od tego, uważnie śledzimy zalecenia WHO oraz GIS, aby szybko reagować na komunikaty i zapewnić bezpieczeństwo żywności.

W tych niepewnych czasach mamy nadzieję, że pozostaniecie bezpieczni i zdrowi.

Zdrowie na stole:

Filters Sort

Dla wegan i wegetarian:

Filters Sort

Nasza nowa oferta wysyłana na bieżąco

Pasztety i pieczenie:

Filters Sort

Nasze specjały:

Filters Sort

Dodatki do dań:

Filters Sort

Kuwaskie tradycyjne przetwory:

Filters Sort

Dżemy i konfitury:

Filters Sort

Soki:

Filters Sort