Wielkanocny Kiermasz Wysyłkowy

 Dla jaroszy i mięsożerców. Na świąteczny stół lub jako pociecha w niewesołych czasach. Jadło proste i tradycyjne lub wyrafinowane delikatesy. Okazały wybór dobroci, które dzięki wysyłce kurierem trafią do Was dokładnie przed Świętami Wielkanocnymi.

Zanim zamówisz, przeczytaj:

  • Zamówienia na artykuły z działu „Produkty świąteczne” prosimy składać najpóźniej do 29 marca 2020.
  • Zamówienia na pozostałe artykuły z naszej oferty stałej można składać przez cały czas i są wysyłane na bieżąco.
  • Duże zamówienia, obejmujące zarówno artykuły z oferty świątecznej jak i z oferty stałej, podzielone zostaną na 2 przesyłki – artykuły z oferty stałej dotrą do Państwa niezwłocznie.
  • Potrawy świąteczne wyślemy 7 kwietnia.
  • Do kwoty każdego zamówienia doliczamy 30 zł kosztów przesyłki
  • Kompletujemy tylko potwierdzone (opłacone) zamówienia

Informacja w sprawie profilaktyki COVID 19.

Pragniemy zapewnić, że produkując dla Państwa nasze wyroby, stosujemy wszelkie niezbędne środki ostrożności. Możecie polegać na naszych wysokich standardach jakości i czystości.

W surowce zaopatrujemy się w sprawdzonych źródłach, nie kupujemy niczego w sklepach detalicznych, tylko w hurtowniach i zakupy są nam przywożone na miejsce szczelnie opakowane, specjalistycznym transportem (chłodnia).

Nasi pracownicy zostali przeszkoleni i przestrzegają zasad higieny, odkażają powierzchnie kuchenne i narzędzia, przy żywności pracują w rękawiczkach jednorazowych, często myją ręce i odkażają je preparatem na bazie spirytusu.

Gotowe wyroby są od razu szczelnie pakowane (również próżniowo). Wkłady chłodzące pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury podczas transportu paczek do Państwa.

Nasza kuchnia znajduje się pod stałym nadzorem PSSE w Grajewie (tzw. sanepidu), od wielu lat mamy wdrożony system HACCP. Niezależnie od tego, uważnie śledzimy zalecenia WHO oraz GIS, aby szybko reagować na komunikaty i zapewnić bezpieczeństwo żywności.

W tych niepewnych czasach mamy nadzieję, że pozostaniecie bezpieczni i zdrowi.

Potrawy świąteczne wysyłane 7 kwietnia

Filters Sort

Nasza stała oferta wysyłana na bieżąco

Dodatki do dań:

Filters Sort

Nasze specjały:

Filters Sort

Kuwaskie tradycyjne przetwory:

Filters Sort

Dżemy i konfitury:

Filters Sort

Soki:

Filters Sort