Boże Narodzenie: 3 lub 4 doby

pomiędzy 23. a 27.12.2021

Z dzieciństwa zapewne pamiętacie ekscytację towarzyszącą oczekiwaniu na Święta. Dom wypełniony gwarem i pięknymi zapachami dochodzącymi z kuchni…  Jeśli chcecie, aby te dziecięce wspomnienia wróciły do Was, zapraszamy na Święta do Zagrody Kuwasy. Grudniową atmosferę podgrzeje palący się w jadalni kominek, a świątecznego nastroju doda choinka pod sam sufit, zdobiona ręcznie wykonanymi zabawkami z szyszek, piórek, słomek… Zapomnijcie o standardowych bombkach i plastikowych ozdobach!

A potem nadejdzie Wigilia i najpiękniejsze z polskich świąt. Wraz z nimi czekają na Was suto zastawione stoły. W ciągu dnia będą mogli Państwo korzystać z atrakcji okolicy spacerując w zimowej scenerii parku narodowego. Jeśli zbierze się grupka chętnych, możemy zorganizować wyprawę do parku z przewodnikiem.

Cennik:

  • Pobyt 3 doby:  1090 zł/osoba dorosła i 870 zł/dziecko w wieku 2-12 lat
  • Pobyt 4 doby: 1290 zł/osoba dorosła i 1030 zł/dziecko w wieku 2-12 lat

Dzieci do ukończenia 2. roku życia, w pokoju z rodzicami – gratis

Dopłata do pokoju 1-osobowego w czasie Świąt: 100 zł/doba.

W cenie:

  • noclegi oraz  pełne wyżywienie (w tym Wieczerza Wigilijna i uroczysty obiad w I dzień świąt) w wybranym okresie pomiędzy 23 a 27 grudnia 2021 r. (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu), w dni świąteczne słodki bufet dostępny non-stop.