Zagroda Kuwasy dla najmłodszych

Bezpieczny trawiasty teren z dala od ruchliwych dróg, cisza, czyste powietrze i otoczenie dziewiczej przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego, kontakt z domowymi zwierzakami – wszystko to sprzyja wypoczynkowi rodzin z dziećmi, także tymi najmłodszymi.  Zagroda Kuwasy posiada dla dzieci niemal wszystko to, czym może się pochwalić hotel przyjazny dzieciom.

Zagroda Kuwasy dla aktywnych

Bezpośrednie sąsiedztwo parku narodowego oraz Pojezierza Ełckiego  stwarza warunki do wypoczynku dla osób aktywnych.

Wakacje z dziećmi

Dużą wagę przykładamy do uatrakcyjnienia wypoczynku naszych najmłodszych Gości. Zagroda Kuwasy to dobre miejsce nie tylko na weekend, ale też na wakacje czy też krótki urlop z dziećmi. W okresie wakacji dzieci wraz z rodzicami mogą  wziąć udział w fakultatywnych zorganizowanych imprezach i zabawach:

  • wyprawy przyrodnicze dla rodzin
  • spotkanie z krówką, świnką, kurką – odwiedziny w gospodarstwie rolnym, karmienie zwierząt

Wiele hoteli przyjaznych dzieciom zapewnia specjalne pomieszczenia do zabawy dla dzieci. Zatrudniają opiekunki i animatorów, którzy przejmują od rodziców opiekę nad dziećmi często nawet na kilka godzin dziennie. My postępujemy nieco inaczej – znajdujemy takie zajęcia i zabawy, które integrują rodzinę i umożliwiają dzieciom i rodzicom wspólne, twórcze bycie ze sobą, na które na co dzień brakuje czasu zabieganym rodzicom.