ŚwiętaSylwester na luzie 2023/2024

Sylwester na luzie

29.12.2023 – 01.01.2024

Zakończ stary rok i zacznij nowy tak jak lubisz! Sylwester z dziećmi? Zapewnimy Ci odpowiednie warunki, aby wraz z bliskimi wkroczyć w Nowy Rok na luzie i jednocześnie dobrze spędzić razem czas 🙂

4-dniowy reset na przełomie 2023 i 2024 roku. Kalendarz sprzyja, plan jest więc taki, że trafisz do Zagrody na dwa dni przed końcem roku (29 grudnia), a wyjedziesz do domu w poniedziałek 1 stycznia.  Wykorzystasz ten czas na to, czego będziesz w danym momencie potrzebować: na spokojny wypoczynek, odespanie, relaks z jogą, masaże, ruch na świeżym powietrzu, a przede wszystkim na relacje z bliskimi, na co w codziennej gonitwie nie zawsze jest czas. Wyjazd z miasta rekomendujemy zwłaszcza właścicielom psów, które w większości boją się huku petard i sztucznych ogni – tutaj nie ma o tym mowy.

Z uwagi na unikalną lokalizację Zagrody Kuwasy, tuż przy rezerwacie Czerwone Bagno, w trosce o spokój zwierząt dzikich i domowych, wiedz, że przez cały nasz pobyt, na terenie Zagrody oraz w jej okolicy nie będzie możliwości odpalania petard i fajerwerków. Zimne ognie też są fajne (i dobrze wychodzą na zdjęciach) 😉

Oferujemy pobyt z pełnym wyżywieniem, od obiadu w dniu przyjazdu do obiadu w dniu wyjazdu. A co w Sylwestra? Będziemy leniwie celebrować przedłużoną, bogatą w różnorodne przystawki kolację, zakończoną noworocznym toastem. Po północy rozpalimy wielkie ognisko, aby oczyścić umysł i przygotować się na nadchodzący rok. A w Nowy Rok możecie liczyć na pyszny świąteczny obiad!

Zabierz bliskich, zwierzaka, matę do jogi, książki i ulubione planszówki, i DOŁĄCZ DO NAS!

Co czeka Was podczas pobytu z Ohaną w Zagrodzie Kuwasy?

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

Tym razem stawiamy na zajęcia jogi, czas dla siebie i odpoczynek w miejscu, które sprzyja głębokiemu relaksowi. W stan głębokiego relaksu ciała i głowy wprowadzi Was Sylwia Buczak – instruktorka jogi, zdrowego kręgosłupa, technik oddechowych i relaksacji. Arteterapeutka i aromacoach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, medytacji, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii, by wspierać w przywracaniu równowagi psychofizycznej, poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału.

ZAJĘCIA DLA DZIECI

W czasie zajęć dla dorosłych dzieci będą świetnie się bawić w gronie innych dzieci. Stawiamy na edukację poprzez zabawę i angażowanie najmłodszych w aktywne sposoby poznawania siebie i otaczającego je świata. Proponujemy zajęcia zaplanowane, z dużym marginesem na inwencję własną dzieci.

Świąteczny czas to najlepszy czas na odpoczynek od planów dnia, zajęć domowych i dodatkowych. To też dobry czas na wdzięczność za to, co nas w minionym roku spotkało i na tworzenie planów i marzeń na kolejny rok! Razem z dziećmi zastanowimy się za co możemy być wdzięczni i stworzymy mapy marzeń na nadchodzący nowy rok.

Według nas natura jest najlepszym placem zabaw, także postaramy się, by dzieci mocno z niej skorzystały. Zwłaszcza, że tuż za progiem czeka nas niesamowity Biebrzański Park Narodowy i jego mieszkańcy! Wspólnie z dzieciakami wyruszymy poszukać śladów zamieszkujących go mieszkańców i dowiemy się więcej o ich życiu.

Zajęcia będą różnorodne i dopasowane do zainteresowań i wieku dzieci.

Podczas zajęć ruchowych i gier sportowych dzieci będą mogły się wyszaleć, wyzwolić drzemiącą w nich twórczą energię, a także ośmielić do przeżywania nowych doświadczeń. W skrócie: dużo ruchu, zabawy, głośnego śmiechu i szaleństw, by na koniec dnia wyciszyć się i zrelaksować.

Nie zabieramy ze sobą zabawek, ale wśród rzeczy, które zabierzemy ze sobą, znajdą się sprzęt sportowy, książki i gry na spokojne chwile, materiały plastyczne, tkaniny, dużo papieru i wiele, wiele innych. Wspólnie pobiegamy po lesie, urządzimy bitwę na śnieżki i będziemy dobrze się bawić.

Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4 roku życia.

A gdy potrzeby obu stron zostaną zaspokojone, czas na bycie razem i tworzenie wspólnych wspomnień, które zostaną z nami już na zawsze!

POZOSTAŁE ATRAKCJE – DLA WSZYSTKICH!

>> Kino dla małych i dużych

Jednego z wieczorów przygotujemy duuużo popcornu i razem z dziećmi damy się porwać w świat fantazji!

>> Motanki – warsztaty na dobrą wróżbę

W jeden z ostatnich dni starego roku zaprosimy do nas Biebrzańską Wiedźmę, z którą chętni wykonają swoją Motankę – czyli słowiańską Lalkę do Zadań Specjalnych. Wykonana z sercem i w dobrej intencji pomoże Ci w realizacji zamierzeń i celów, jakie sobie postawisz. U mnie osobiście Motanki z Biebrzańską Wiedźmą sporo w życiu namotały, na szczęście wyszło mi to na dobre 😉

>> Seans w saunie połączony z kąpielą w jeziorze!

Wybierzemy się nad jedno z najczystszych jezior w Polsce – Drweństwo, gdzie wygrzejemy ciałka w saunie w ten zimowy czas. Na odważnych czeka kąpiel w przeręblu! 🙂

Więcej informacji oraz zapisy na Sylwestra na luzie 2023 TĘDY >>

 

HOP HOP!

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu na preferencyjnych warunkach. O chęci przedłużenia pobytu prosimy pisać na adres info@zagrodakuwasy.pl.  Za dodatkowe noclegi mogą się Państwo rozliczyć bezpośrednio w naszej recepcji.

  • 250 zł/osoba dorosła/doba (miejsce w pokoju 2-, 3- lub 4-osobowym)
  • 350 zł/osoba/doba (miejsce w jedynce)
  • 200 zł/dziecko/doba w wieku 2-12 lat
  • dzieci do ukończenia 2. roku życia – 40 zł/doba
Zapraszamy!

Wejdź na nasz profil na Facebooku lub Instagramie po relacje z przeszłych realizowanych imprez z Ohaną. 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Drag

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadips cing elitr, sed diam.

A: 21 Sunset Blwd, California
P: +12 345 678 90
E: chalet@example.com
App: ViberWhatsApp