Zagroda Kuwasy dla najmłodszych

Bezpieczny trawiasty teren z dala od ruchliwych dróg, cisza, czyste powietrze i otoczenie dziewiczej przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego, kontakt z domowymi zwierzakami – wszystko to sprzyja wypoczynkowi rodzin z dziećmi, także tymi najmłodszymi. Zagroda Kuwasy posiada dla dzieci niemal wszystko to, czym może się pochwalić hotel przyjazny dzieciom.

Zniżki dla dzieci

Oferujemy zniżki dla dzieci do lat 12.

Wszystko co niezbędne

Zapewniamy wanienkę dziecięcą, łóżeczka i dostawki, krzesełka do karmienia

Dziecięce menu

Menu dostosowujemy do potrzeb i gustów dzieci, to dla nas priorytet

Czas zabawy

Placyk zabaw z piaskownicą, huśtawkami i zjeżdżalnią, rowerki dla dzieci i foteliki rowerowe dla maluchów, książeczki i gry, kontakt z naszymi kozami i innymi zwierzakami

Dla rodziców

Współpracujemy z masażystami. Na życzenie możemy zapewnić mobilną saunę

Zagroda Kuwasy dla aktywnych

Bezpośrednie sąsiedztwo parku narodowego oraz Pojezierza Ełckiego stwarza warunki do wypoczynku dla osób aktywnych.

Rowery

Okolica jest wymarzona do wypraw rowerowych o różnej długości trasy. Jesteśmy autoryzowaną stacja Green Velo. W cenie pobytu wypożyczysz u nas rowery turystyczne (dla dorosłych i dzieci), znajdziesz u nas zadaszone miejsce ze stojakami na swój rower.

Szlaki piesze

W pobliżu znajduje się ścieżka biegowa oraz wybór szlaków pieszych na terenie parku narodowego

Kajaki

Spływy kajakowe bliską nam rzeką Jegrznią (lub nieco dalszą Biebrzą, także tratwą)

Kąpieliska

Kąpiele w rzece lub jeziorze na jednym z kilku urokliwych kąpielisk

Biebrza zimą

Nasza okolica jest idealna dla miłośników nart biegowych i śladowych

Joga

Dysponujemy 2 salami ze sprzętem do jogi. Z sal można korzystać samodzielnie lub dołączyć do przyjeżdżających grup zorganizowanych przez szkoły jogi.

Workation

Zagroda Kuwasy spełnia wszystkie kryteria dobrego miejsca do pracy zdalnej połączonej z odpoczynkiem tzw. workation.

Światłowodowe łącze

Upload/Download 300 mb/s. Punkty dostępowe pokrywają swoim zasięgiem cały budynek i ogród. W razie awarii udostępniamy zapasowe łącze. Nasz router nie blokuje komunikacji po VPN.

Zasięg telefoniczny

W naszym sąsiedztwie zlokalizowany jest BTS operatora PLAY. Z ograniczonym zasięgiem innych sieci radzimy sobie, uruchamiając na smartfonie połączenia po Wi-Fi.

Miejsce do pracy

W pokojach są biurka do pracy oraz po 4 gniazda zasilające na każdego gościa. Mamy także sporo przestrzeni wspólnych do pracy zdalnej np. salonik z fotelami i kanapami (Izba Nestorska).

Dodatkowe atuty

Służymy możliwością skanowania i drukowania w kolorze dwustronnie A4. Mamy stałą umowę z firmą kurierską i chętnie zamówimy nadanie paczki w razie potrzeby.

Posiłki

Możesz skupić się na swojej pracy, a my regularnie i smacznie Cię nakarmimy.

Szkolenia, konferencje, integracje

Zagroda Kuwasy dysponuje warunkami do zorganizowania udanych spotkań firmowych.

Oferujemy:

  • Całoroczny pensjonat na skraju wsi w Biebrzańskim Parku Narodowym
  • Możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność
  • 25 pokoi hotelowych dla maksymalnie 58 osób
  • Posiadamy dwie sale szkoleniowe z naturalnym oświetleniem oraz roletami, flipcharty, ekrany oraz rzutnik. Mniejsza sala ma 65m2, większa 118m2.
  • Dobra kuchnia, kolacje uroczyste, grille, ogniska, bankiety
  • Własny teren na zajęcia integracyjne – oryginalne programy integracyjne w oparciu o biebrzańską przyrodę, bliskość rzeki i jeziora

Odpoczywaj i Pracuj

Idealne miejsce, aby pracować? To takie, gdzie jednocześnie odpoczniesz! Z Zagrody Kuwasy, ukrytej w sercu malowniczych terenów Biebrzańskiego Parku Narodowego czasem zerkamy w stronę miast i widzimy szalony pęd, w jakim tam się żyje. Chcieliśmy zrobić coś dla ludzi przemęczonych oczekiwaniami wielkiego miasta i pomóc znaleźć im chwilę spokoju. Tym samym zainteresowaliśmy się tematem workation w Polsce.

Sama nazwa ma kilka swoich wariantów — my spotkaliśmy się jeszcze z pojęciem „bleisure”, „pracokacje” oraz „pracowakacje”. Ale znaczenie jest tutaj jedno: chęć połączenia celów biznesowych z osobistymi celami rozwojowymi pracownika. Zagroda Kuwasy w Biebrzańskim Parku Narodowym to idealne miejsce, gdzie praca może harmonijnie współistnieć z odpoczynkiem. Zapewniamy doskonałe warunki do organizacji spotkań firmowych, a jednocześnie oferujemy możliwość relaksu w pięknym otoczeniu natury.

Bleisure — harmonijne połączenie biznesu i przyjemności

Wiemy, jak ważne jest zapewnienie idealnych warunków dla udanych spotkań firmowych. W końcu sami jesteśmy biznesmenami! Ale też zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest balans odpoczynku i pracy. Dlatego wzbogaciliśmy nasz ośrodek o doświadczenie bleisure, czyli połączenie biznesu i przyjemności.

Nasze możliwości są ogromne! Nasz całoroczny pensjonat może być w całości wynajęty na wyłączność, gwarantując danej firmie prywatność i spokój. Pomieścimy aż 58 osób w 25 komfortowych pokojach o hotelowym standardzie. Dysponujemy dwiema salami szkoleniowymi o naturalnym oświetleniu, wyposażonymi w rolety, flipcharty, ekrany i rzutniki. Mniejsza sala ma 65 metrów kwadratowych, a większa aż 118 metrów kwadratowych. Dysponujemy także własnym terenem, idealnym do organizacji zajęć integracyjnych. Oferujemy unikalne programy integracyjne, w oparciu o  biebrzańską przyrodę oraz bliskość rzeki i jeziora.

Jeżeli zainteresowałeś się tematem workation, to zaplanuj wewnętrzne spotkanie firmowe lub inny event u nas. Bliskość natury, wysoki standard pokoi, łatwy dostęp do potrzebnej technologii i możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu na pewno podniesie morale pracownikom. Nie mówiąc o lepszej efektywności pracy oraz wzmacnianiu lojalności wobec firmy!

Zawsze w zasięgu — pracowakacje spełniające Twoje potrzeby

W Zagrodzie Kuwasy łączymy pracę zdalną z odrobiną relaksu. Choć wydaje się, że jesteśmy usytuowani niemal  „na końcu świata”, mimo to zapewniamy światłowodowe łącze o prędkości 300 MB/s. Niezależnie od miejsca w Zagrodzie, zarówno w budynku, jak i ogrodzie, gwarantujemy silny sygnał internetowy. W przypadku ewentualnej awarii udostępnimy Ci zapasowe łącze. Co więcej, nasz router nie blokuje komunikacji przez VPN — więc z przyjemnego spotu w Biebrzańskim Parku Narodowym połączysz się z każdym zakątkiem świata. Bez problemu!

Jeśli potrzebujesz zachować kontakt telefoniczny, nie musisz się martwić. W pobliżu znajduje się stacja przekaźnikowa sieci PLAY, która zapewni Ci nieprzerwaną łączność podczas ważnych rozmów. Nie musisz martwić się przerywanymi zdaniami i niedosłyszanymi słowami!

Dodatkowe udogodnienia, które ułatwią Twoje pracokacje

W każdym pokoju w Zagrodzie Kuwasy znajdziesz wydzielone miejsce do pracy oraz cztery gniazda zasilające, aby zapewnić wygodę dla każdego gościa. Jeden na laptop, drugi na telefon, trzeci na telefon służbowy... W razie czego zawsze możemy pożyczyć przedłużacz! Ponadto posiadamy specjalne przestrzenie do pracy zdalnej, takie jak salonik z wygodnymi fotelami i kanapami, zwany Izbą Nestorską.

Jeśli potrzebujesz pracować z fizycznym dokumentami, nie ma problemu! Dysponujemy odpowiednim sprzętem do skanowania i drukowania dwustronnych kolorowych A4. Posiadamy również stałą umowę z firmą kurierską, dzięki czemu możemy zamówić nadanie paczki. Długopisy i ołówki... też się znajdą!

Dodatkowo zadbamy o Twoje posiłki, abyś mógł skupić się na pracy. Regularnie przypomnimy Ci o przerwach na jedzenie i picie. Nasze dania są specjalnie dostosowane, aby dostarczyć Ci odpowiednią energię do dalszej efektywnej pracy. Nasza kuchnia to prawdziwa uczta dla podniebienia. Oferujemy wykwintne kolacje, grille, ogniska i bankiety, które urozmaicą szybkie przekąski przed komputerem (nie polecamy, to niezdrowe!) oraz duże spotkania biznesowe.